![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiKLsGHhZthntFeMKWMAaUHzuegZ8CC6La99EdojyAzHIl2HGTlEeh2hGXTrOrMfQjTOgSF6PnD8mfdYWGFaipT7nxh_CFBuHmky5rTQJ-A2gZdgvRRTAOfPXQnGmtyJ0-EQ7YK2ohzXDeV/s1600/2-9A48C568-645212-480.jpg)
Βόλτα στο Schloß Belvedere. Στο παλάτι Belvedere, στο οποίο στεγάζεται η κεντρική πινακοθήκη της Βιέννης, με έργα των Σίλε, Κλιμτ κα. Έργα απο μεσαίωνα, κλασσικούς, ρομαντικούς, ιμπρεσιονιστές, εξπρεσιονιστές μέχρι τους σύγχρονους ζωγράφους.Είναι απο τα μεγαλύτερα μουσεία μετις πιο πλούσιες συλλογές.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRp_lk6nrdXiIHxqrDkNQ16z2-EjomTEJBgrBar9cq3mUexU6fwodNS08nbpW7BLiYQxFJtaRFqgQqxmcwMVhlL5H9-TKqiWAtpoQlGX-Eb295ZGnjm3cBdVh1AWgObssg9U-sHQRWLttM/s1600/2-E7FBE6EF-767534-480.jpg)
![]() |
Όπως φαίνεται το "Κάτω Belvedere" από το "Πάνω Belvedere" |
The KM Projects
Not just another beauty blog
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
*ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ*
Παρακαλώ MHN αφήνετε link για τα blog σας, η κείμενα που παραπέμπουν εμένα η τα μέλη του blog μου να τα επισκεφτούν στα σχόλια, γιατί το βρίσκω άκομψο και δεν θα δημοσιεύονται.
Ευχαριστώ για την κατανόηση.